FABRİKA TEMİZLİĞİ


FABRİKA TEMİZLİĞİ

Fabrika Temizliği Firmamız Gaziantep içi ve Gaziantep dışında endüstriyel alan temizliği, fabrika temizliği , üretim alanları temizliği, depo temizliği, imalathane temizliği hizmetleri vermektedir.

Bu hizmetlerimiz içerisinde buharla makina temizliği, zemin yıkama ve cilalama hizmetleri, dış cephelerin temizlenmesi, ilaçlama hizmetleri gibi entegre hizmetlerle çalışma yapmaktayız.

Gaziantep temizlik şirketleri arasında güvenilir ve eğitimli ekipleriyle göz dolduran firmamızdan hizmet alabilmeniz için ücretsiz keşif ile çalışma yerine geliyoruz. Yapılan incelemeler sonucunda ekibimiz almak istediğiniz temizlik hizmetlerine göre size fiyat listesi sunuyor.

Siz de kaliteli bir temizlik firması ile çalışmak isterseniz firmamızla irtibata geçin.

Gaziantep te özellikle organize sanayi bölgelerinde devamlı olarak hizmet vermekteyiz. Özellikle fabrika temizliğinde (gaziantep) personellerimiz tecrübelidir. Antep te  fabrika temizliği sunmaktayız.

Fabrika temizliği faaliyet sektörünüze göre değişiklik gösterebilmektedir. Gıda üretimi yapılan fabrika ve imalathanelerde endüstriyel kimyasal kullanılamadığı gibi temizlik türüne göre temizlik uygulamaları da değişiklik gösterebilmektedir. EA temizlik şirketiolarak verdiğimiz hizmet detayları şöyledir: Camların silinmesiduvarların silinmesi, mobilyaların tozunun alınması, çöplerin toplanması, lavabo ve WC lerin dezenfekte edilmesi, merdiven ve asansör temizliği, zemin temizliği (endüstriyel makine ile köpüklü yıkanarak vakum makinesi ile çekilmesi),
iç cephe, dış cephe, içeride bulunan zeminler, makine ve aksesuarların temizliği.

Fabrika Temizliği Nasıl Yapılır?

*Günlük, haftalık, aylık periyotlarla olduğu gibi bir defaya mahsus da olmaktadır.
*Fabrika temizliği konusunda ihtiyacınız olan temizlik personelinin temini konusunda da bize ulaşabilirsiniz
*Çalışacağı fabrikayı önceden ekspertizleri aracılığı ile inceleyerek detaylı bir fizibilite çalışması yapan, bu sayede
süreci planlı bir şekilde yönlendirerek çıkabilecek sorunlara karşı tedbirler alan şirketimiz,
*Fiyatları belirlemesini de yine yaptığı bu ön çalışmada belirleyerek, önceden bilgi sahibi olmanızı sağlar.
*Temizlik sürecinde kullanılacak malzemeleri de firma olarak karşılayarak, müşterilerinden bu süreçte ekstra bir malzeme ya da ücret talebinde bulunmayan kuruluşumuz, ekonomik, sorunsuz ve hızlı bir hizmet gerçekleştirir.
*Firmamız Gaziantep içi ve Gaziantep dışında endüstriyel alan temizliği, fabrika temizliği ,üretim alanları temizliği,
depo temizliği, imalathane temizliği hizmetleri vermektedir.
*Bu hizmetlerimiz içerisinde buharla makina temizliği, zemin yıkama ve cilalama hizmetleri, dış cephelerin temizlenmesi, ilaçlama hizmetleri gibi entegre hizmetlerle çalışma yapmaktayız.

İşletmelerin uluslararası standartlarda temizlik, hijyen, sanitasyon ve dezenfekte ihtiyaçlarının tamamını kapsayacak şekilde planlayarak yürütmekteyiz. Yürütülen hizmetin tüm ihtiyaçları kapsaması sebebi ile ekonomik ve verimli bir organizasyon oluşturmaktayız. Aynı zamanda bu destek prosesinin sorumluluğunu tamamen alarak işletmenin asli faaliyetine daha fazla enerji ayırmasını sağlamaktayız.